cs

RODINNÉ DOMY

SKVĚLÉ ÚSPORNÉ BYDLENÍ ZA ROZUMNOU CENU PRO VÁS

RODINNÉ DOMY MODERNÍ-BYDLENÍ.eu

mají

VYŠŠÍ ÚSPORU ENERGIÍ AŽ O 40 %

Rodinné domy z našeho stavebního systému přináší investorům vyšší úsporu energií až o 40 % než mají rodinné domy, které používají jako izolant jiný materiál. Extrémní rychlosti výstavby společnost MODERNÍ-BYDLENÍ.eu dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie, která je předem vyrobena ve vlastním výrobním závodě a následně je dovezena na stavbu. Jednotlivé stavební díly pak tvoří velkoplošné sendvičové panely, které se na místě pomocí mechanizace usadí a spojí dohromady.

Díky jedinečnosti stavebního systému MODERNÍ-BYDLENÍ.eu a zvolení stavby k dokončení mohou investoři v rámci celé výstavby rodinného bydlení ušetřit v řádech statisíců korun.

ŘADA CLASSIC
ŘADA CLASSIC

ŘADA CLASSIC

Řada CLASSIC představuje dokonalou investici do vlastního bydlení pro čtyřčlennou rodinu, která si může vybrat ze dvou nízkoenergetických typů domů. Možnost přidání garážového stání. 

Těší nás Váš zájem o rodinné domy a stavební systém MODENÍ-BYDLENÍ.eu - PURLIVE- Ať už si přejete stavbu k dokončení či na klíč, popište nám Vaše představy ve formuláři níže a naši obchodníci se Vám v nejkratším možném čase budou věnovat. Zodpoví Vaše případné dotazy, seznámí Vás s našim pracovním postupem nebo připraví nezávaznou cenovou nabídku.

CLASSIC 63

Rodinný dům CLASSIC 63 představuje rozměrově menší nízkoenergetický dům jednoduchého tvaru, který potřebuje pouhých 77,5 m2 zastavěné plochy, aby nabídl dostačujících 62,7m2 užitného prostoru.

CLASSIC 93

Nízkoenergetický přízemní bungalov CLASSIC 93 patří mezi oblíbené dřevostavby jednoduchého tvaru. Na zastavěné ploše 112 m2 poskytuje útulných 92,4 m2, které jsou vhodným řešením pro čtyřčlennou rodinu.

ŘADA SWING

Ponořte se do houpavých melodií s řadou SWING, která je ideálním řešením nízkoenergetického rodinného bydlení až pro pětičlennou rodinu. Možnost přidání garážového stání. 

Těší nás Váš zájem o rodinné domy a stavební systém MODERNÍ-BYDLENÍ.eu. Ať už si přejete stavbu k dokončení či na klíč, popište nám Vaše představy ve formuláři níže a naši obchodníci se Vám v nejkratším možném čase budou věnovat. Zodpoví Vaše případné dotazy, seznámí Vás s našim pracovním postupem nebo připraví nezávaznou cenovou nabídku.

SWING 116

Bungalov SWING 116 je perfektní řešení přízemního rodinného domu pro užší pozemek. Zastavěná plocha, která se odehrává na 161 m2, nabízí prostorných 116 m2 o celkové dispozici 4+kk. 

SWING 125
SWING 125

SWING 125

SWING 125 patří mezi oblíbené nízkoenergetické rodinné domy nejenom díky své dispozici 5+kk, ale také díky užitnému prostoru 125,2 m2, který se odehrává na 149,7 m2 zastavěné plochy. 

ŘADA AMBIENT

Zamilujte si ambientní atmosféru ve stejnojmenné řadě nízkoenergetických domů, které jsou ideálním řešením rodinného bydlení až pro pětičlennou rodinu. Možnost přidání garážového stání.

Těší nás Váš zájem o rodinné domy a stavební systém MODERNÍ-BYDLENÍ.eu. Ať už si přejete stavbu k dokončení či na klíč, popište nám Vaše představy ve formuláři níže a naši obchodníci se Vám v nejkratším možném čase budou věnovat. Zodpoví Vaše případné dotazy, seznámí Vás s našim pracovním postupem nebo připraví nezávaznou cenovou nabídku.

AMBIENT 94
AMBIENT 94

AMBIENT 94  

AMBIENT 94 je perfektní řešení dvoupodlažního rodinného domu. Minimální zastavěná plocha, která se odehrává na pouhých 58,28 m2 je pouze jedním z mnoha důvodů, proč si zvolit právě tuto dřevostavbu. 

AMBIENT 105
AMBIENT 105

AMBIENT 105

Dvoupodlažní rodinný dům AMBIENT 105 patří mezi oblíbené nízkoenergetické domy nejenom díky své dispozici 5+kk, ale také díky maximalizaci užitného prostoru na zastavěné ploše pouhých 67,7 m2. 

PROJEKT

Chci projekt MODERNÍ-BYDLENÍ.eu

V případě, že si vyberete typový projekt MODERNÍ-BYDLENÍ.eu, obdržíte od nás první část z výkresové dokumentace rodinného domu pro stavební povolení, která obsahuje:

  • půdorysy všech podlaží;
  • řezy;
  • krov;
  • půdorys střechy;
  • pohledy.

Každý typový projekt PURLIVE může být Vámi individuálně pozměněn, a to jak dispozičně, tak i v samotné velikosti domu. Veškeré změny se následně zanesou do výkresů. V případě zásadních změň je služba individuálně zpoplatněna. MODERNÍ-BYDLENÍ.eu Vám následně, dle dohody, dodá statický posudek stavby. Statický posudek stavby Vám může zařídit i Váš vybraný projektant.

Cena výkresové části projektové dokumentace typového projektu RD PURLIVE: 25 000 Kč + DPH.

Cena za statický posudek RD PURLIVE: 20 000 Kč + DPH.

Řadová zástavba

Pomůžeme Vám i ve
STÁVAJÍCÍ ŘADOVÉ ZÁSTAVBĚ

Společnost BASAVIN - MODERNÍ BYDLENÍ Vám pomůže také s atypickými zakázkami, jako jsou například stavby (novostavby či nástavby) ve stávající řadové zástavbě. Situace kolem zmenšujícího se počtu nových stavebních pozemků nutí stavebníky řešit vlastní bydlení i ve starších částech zástaveb měst a obcí než na "zelené louce". Součástí naší nabídky konstrukcí jsou také stěnové panely, které plní zvýšené nároky na požárně bezpečností řešení staveb umísťovaných v takovýchto lokalitách, kde se nevyhnete osazení stavby v přímé návaznosti na sousedovu stěnu domu. I tyto požárně dělící stěny dokážeme prefabrikovat, a na stavbě tak zajistit srovnatelně rychlou montáž, jako jsou naše konstrukce panelů používaných pro obvodové stěny nejrůznějších stavební objektů.

Pokud přemýšlíte o stavbě v řadové zástavbě, a chtěli byste se nezávazně a zdarma poradit o možnostech jejího provedení, kontaktujte naše projekční oddělení.

Nadstavby

Drahé pozemky?
STAVTE DO VÝŠKY

Nadstavba ze stavebního systému MODERNÍ-BYDLENÍ-PURLIVE představuje inovační řešení nového bydlení, které nepotřebuje pro své zrození ani jeden m2 nové půdy. Řeší otázku drahých pozemků a nabízí odpovědi pro jejich celkový nedostatek – stavět do výšky. Díky lehkosti a snadné práci ve výšce není konstrukce limitována výškou či typem stavby.

Investorům dále přináší vyšší úsporu energií až o 40 % než mají konstrukce, které používají jako izolant jiný materiál. Extrémní rychlosti výstavby společnost BASAVIN - MODERNÍ BYDLENÍ dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie, která je předem vyrobena ve vlastním výrobním závodě a následně je dovezena na stavbu. Jednotlivé stavební díly pak představují velkoplošné sendvičové panely, které se na místě pomocí mechanizace usadí a spojí dohromady.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.