cs

MODULOVÉ DOMY IIMB QUBE

S radostí Vám představujeme plně vybavený modulový dům MB QUBE připravený k bydlení o zastavěné ploše 27 m2. Dům je celý vyroben z ocelové konstrukce a zateplen dvěma druhy PUR pěny se součinitelem prostupu tepla λ 0,15. Moderní technologie a unikátní řešení nám umožnily vytvořit velmi odolný a extrémně energeticky úsporný dům.

Rozměry JAK QUBE 3m x 9m umožňují přepravu prakticky kamkoli, kam lze dojet autem. V mnoha částech Evropy tyto rozměry umožňují založení našeho domu bez stavebního povolení.

Každý náš dům je vytvořen podle požadavků našich klientů. Z tohoto důvodu si můžete vybrat individuální typ podlahy, barvy obkladů stěn, provedení koupelny, to vše tak, že po 90 dnech obdržíte produkt šitý na míru vašim individuálním potřebám.

CENA: 1 102 000 Kč bez DPH

MB TIMBER HAVEN

Pro stavbu rámové konstrukce v systému prefabrikace používáme lepené dřevo GL24h. Řezivo použité v rámové konstrukci budovy se suší v sušárně a hobluje ze čtyř stran. Vlivem povětrnostních podmínek a vlastností samotných desek používáme pro opláštění stropů, stěn a střech desky Fermacell® odolné proti vlhkosti a dřevovláknité desky Steico®. U vnější příčky systému není součinitel prostupu tepla větší než 0,16 W/(m2 x K).

CENA super hrubé stavby k dokončení: 2 580 000,00 Kč bez DPH 

(provedení a upřesnění cen na dotaz)


CENA NA KLÍČ - dle provedení od 3 300 000,00 Kč bez DPH.

(provedení a upřesnění cen na dotaz) 


MB LUXURY LODGE

Představujeme vám moduly MB LUXURY LODGE by MODERNÍ-BYDLENÍ.eu. Dům se skládá ze dvou modulů na klíč, které naši technici smontují na místě určení. Proces prefabrikace v továrně je 99%, díky čemuž můžeme zaručit nejvyšší kvalitu zpracování.

Vyrobeno z certifikované, nehořlavé PUR pěny BASF a EMBEPUR ve dvou technologiích (uzavřená a otevřená buňka) pro nejlepší tepelnou (U < 0,15W/(m2K)) a akustickou izolaci.


CENA: 3 450 000 Kč bez DPH

MB MIKRO QUBE

S radostí Vám představujeme plně vybavený, k bydlení připravený modulový dům MB MICRO QUBE o zastavěné ploše 24 m2. Dům je celý vyroben z ocelové konstrukce a zateplen dvěma druhy PUR pěny se součinitelem prostupu tepla λ 0,15. Moderní technologie a unikátní řešení nám umožnily vytvořit velmi odolný a extrémně energeticky úsporný dům.

Rozměry MICRO QUBE 3m x 8m umožňují přepravu prakticky kamkoli, kam dojedete autem. V mnoha částech Evropy tyto rozměry umožňují založení našeho domu bez stavebního povolení.


CENA: 1 053 500 Kč bez DPH

MB LIKE QUBE PLUS

S radostí Vám představujeme plně vybavený, celoročně připravený k bydlení modulový dům MB QUBE PLUS o zastavěné ploše 27 m2. Dům je celý vyroben z ocelové konstrukce a zateplen dvěma druhy PUR pěny se součinitelem prostupu tepla λ 0,15. Moderní technologie a unikátní řešení nám umožnily vytvořit velmi odolný a extrémně energeticky úsporný dům.

Rozměry JAK QUBE PLUS 3m x 9m umožňují přepravu prakticky kamkoli, kam dojedete autem. V mnoha částech Evropy tyto rozměry umožňují založení našeho domu bez stavebního povolení. V ČR již podléhá stavebnímu řízení, je však možno využít vijímky.  Každý náš dům je vytvořen podle požadavků našich klientů. Z tohoto důvodu si můžete vybrat individuální typ podlahy, barvy obložení stěn, povrchovou úpravu koupelny, to vše tak, abyste po 90 dnech dostali produkt šitý na míru vašim individuálním potřebám.

Pro výrobu našich domů používáme nejkvalitnější materiály a produkty, aby se každý náš zákazník mohl těšit z nákupu po mnoho let.


CENA: 1 102 500 Kč bez DPH

MB MOBILHEIM 40

Dovolujeme si Vám představit plně vybavený modulový dům připravený k bydlení MB MOBILHEIM 40 o zastavěné ploše 40 m2. Dům je celý vyroben z ocelové konstrukce a zateplen dvěma druhy PUR pěny se součinitelem prostupu tepla λ 0,15. Moderní technologie a unikátní řešení nám umožnily vytvořit velmi odolný a extrémně energeticky úsporný dům. 

Rozměry MB MOBILHEIM 40, 4m x 10m, umožňují přepravu prakticky kamkoli, kam lze dojet autem. V mnoha částech Evropy tyto rozměry umožňují založení našeho domu bez stavebního povolení.

Každý náš dům je vytvořen podle požadavků našich klientů. Z tohoto důvodu si můžete vybrat individuální typ podlahy, barvy obložení stěn, povrchovou úpravu koupelny, to vše tak, abyste po 90 dnech dostali produkt šitý na míru vašim individuálním potřebám.


CENA: 1 690 000 Kč bez DPH

MB MOBILHEIM 50

S radostí Vám představujeme plně vybavený, k bydlení připravený modulový dům MB MOBILHEIM 50 se stavební plochou 50m2. Dům je celý vyroben z ocelové konstrukce a zateplen dvěma druhy PUR pěny se součinitelem prostupu tepla λ 0,15. Moderní technologie a unikátní řešení nám umožnily vytvořit velmi odolný a extrémně energeticky úsporný dům.

Rozměry MB MOBILHEIM 50, 4 m x 12,5 m, umožňují přepravu prakticky kamkoli, kam lze dojet autem. V mnoha částech Evropy tyto rozměry umožňují založení našeho domu bez stavebního povolení.


CENA: 1 935 000 Kč bez DPH.

MB CHATA I

Pro stavbu rámové konstrukce v systému prefabrikace používáme lepené dřevo GL24h. Řezivo použité v rámové konstrukci budovy se suší v sušárně a hobluje ze čtyř stran. Vlivem povětrnostních podmínek a vlastností samotných desek používáme pro opláštění stropů, stěn a střech desky Fermacell® odolné proti vlhkosti a dřevovláknité desky Steico®. U vnější příčky systému není součinitel prostupu tepla větší než 0,16 W/(m2 x K).

Dřevěný rámový dům GL24h s mezipatrem bez stavebního povolení


CENA: 1 058 000 Kč bez DPH

MB LUXURY LODGE PLUS

Představujeme vám moduly MB LODGE PLUS by MODERNÍ BYDLENÍ.eu. Dům se skládá ze dvou modulů na klíč, které naši technici smontují na místě určení. Proces prefabrikace v továrně je 99%, díky čemuž můžeme zaručit nejvyšší kvalitu zpracování.

Konstrukce z uzavřených ocelových profilů 100x100x4 zajišťuje statická přetížení nesrovnatelná s jinými technologiemi. Celý je postaven pod odborným dohledem našich architektů.


CENA: 3 650 000 Kč bez DPH

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.