cs

SPOLUPRÁCE

DEVELOPEŘI

My v BASAVIN - MODERNÍ BYDLENÍ máme bohaté zkušenosti nejen s vlastní výstavbou developerských projektů, ale také v plnění role dodavatelské firmy vůči investorovi.

Díky certifikovanému systému MODERNÍ BYDLENÍ - PURLIVE vyrostou rychle na zelené louce objekty, které splňují certifikát Dokument národní kvality, mají vynikající tepelně izolační vlastnosti a oproti zdícím materiálům dosahují o 10 % větší užitné plochy. Tímto investor ušetří náklady za pozemek a taky se sníží cena čtverečního metru užitné podlahové plochy.

Podívejme se společně na největší výhody pro developery.

Rychlost výstavby

Rychlost výstavby patří bezesporu k hlavním výhodám stavebního systému PURLIVE. Hrubá stavba standardního domu může v ideálních podmínkách být postavena do 14 dní, přičemž dům může být pro svého uživatele nachystán k nastěhování již do čtyř měsíců.


Rozsáhlá variabilita

Jelikož každá rodina, každý člověk má svá přání a představy, nabízí naše společnost nejen možnost výběru z různých typizovaných domů, ale také možnost nechat si zpracovat projekt tzv. "na míru". Díky univerzálnosti systému PURLIVE a naší podpoře je toto možné.


Certifikace

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD). 


Menší prostorová náročnost výstavby

Díky vynikajícím izolačním vlastnostem snižujeme náklady na m2 zastavěné plochy. Naše konstrukce mohou být díky použité izolaci z tvrdé lité PUR pěny mnohem subtilnější oproti konkurenčním, čímž umožňují dosáhnout větší užitné plochy domu na stejné zastavěné ploše.


Záruka kvality

Díky precizní prefabrikaci stěn a dalších nosných konstrukcí, která probíhá v ideálních výrobních podmínkách, je zaručen nejvyšší kvalitativní standard. Omezuje se tak chybovost lidského faktoru na minimum a předchází se tak případným potížím v místě realizace.


Kvalifikovaná služba zákazníkům

Vycházíme maximálně vstříc zákazníkům ve všech fázích celého procesu, ať už jde o úplný začátek při rozhodování, následné projektování, samotnou realizaci stavby, ale následné užívání stavby během i po skončení její záruky.


 Tak a je to tady. 

Nabízíme Vám vydělat si slušné peníze a ne jednou. Jsou i tací, kteří vydělávají každý měsíc a velmi dobře.

David si v listopadu vydělal 24.000,- Kč za dva e-maily a jeden telefonát. Našel někoho kdo má zájem hliníková okna, dveře i zimní zahradu vč. kompletního servisu a dostal provizi. A je to.

Tak mrkněte co nabízíme a z každého prodeje, který zařídíte - doporučíte dostanete peníze. Jednoduché, nebo ne. Klidně volejte a dohodneme vč. př. podpisu smlouvy či dohody.

Naše projekty, výrobky a nabídky najdete na:  www.moderni-bydleni.eu                       

Tak ať se daří a hezký den.

Pavel

Volejte 602 690 511 nebo pište na  prace@moderni-bydleni.eu