cs

MODERNÍ SKLO

Moderní skleněné fasády rozhodně vynikají v městské krajině. S námi můžete vytvářet jednoduché i složitější tvary.

Oceňované pro svou funkčnost, uživatelský standard a především pro neobvyklý a moderní design - hliníkové fasády nadchnou svým vzhledem.

Jejich montáž znamená také obrovskou funkčnost. Extrémně velké zasklení umožňuje osvětlit místnost a současně zabránit tepelným ztrátám a pronikání slunečního světla do interiéru.

Důležitým prvkem, ovlivňujícím tepelnou propustnost konstrukce, je samozřejmě výběr skla. Nejlepší kvalita a trvanlivost bude zajištěna zasklením z tvrzeného, plaveného nebo vrstveného skla odolného proti rozbití.

Rám skleněných tabulí tvoří hliníkové sloupky a příčníky. Architekti oceňovali hliník již léta. Tento materiál je lehký, odolný proti korozi, estetický, odolný a prakticky bezúdržbový.


Stěny sloupků a příčníků jsou vytvořeny pomocí systému MB-SR50N. Tvary sloupků a příčníků umožňují stavět estetické fasády s viditelnými úzkými dělícími čarami. Charakteristickými rysy systému MB-SR50N jsou také velký rozsah profilů sloupků (od 65 do 325 mm) a příčníků (od 5 do 189,5 mm), a zároveň i moderní řešení příslušenství a spojek. Umožňují získat větší rozsah přenášených zatížení - výplň pevného fasádního modulu může mít hmotnost až 450 kg. Systém také umožňuje instalaci různých typů oken.