cs

MB LIKE QUBE PLUS

MB LIKE QUBE PLUS

S radostí Vám představujeme plně vybavený, celoročně připravený k bydlení modulový dům MB QUBE PLUS o zastavěné ploše 27 m2. Dům je celý vyroben z ocelové konstrukce a zateplen dvěma druhy PUR pěny se součinitelem prostupu tepla λ 0,15. Moderní technologie a unikátní řešení nám umožnily vytvořit velmi odolný a extrémně energeticky úsporný dům.

  • Plocha: 27m2
  • Délka: 9m
  • Šířka: 3m
  • 1. Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 16,40 m2
  • 2. Koupelna: 2,40 m2
  • 3. Ložnice: 6,30 m2

Rozměry MB QUBE PLUS 3m x 9m umožňují přepravu prakticky kamkoli, kam dojedete autem. V mnoha částech Evropy tyto rozměry umožňují založení našeho domu bez stavebního povolení.

CENA: 1 102 500 Kč bez DPH


Rozměry MB QUBE PLUS 3m x 9m umožňují přepravu prakticky kamkoli, kam dojedete autem. V mnoha částech Evropy tyto rozměry umožňují založení našeho domu bez stavebního povolení.

Každý náš dům je vytvořen podle požadavků našich klientů. Z tohoto důvodu si můžete vybrat individuální typ podlahy, barvy obložení stěn, povrchovou úpravu koupelny, to vše tak, abyste po 90 dnech dostali produkt šitý na míru vašim individuálním potřebám.

Pro výrobu našich domů používáme nejkvalitnější materiály a produkty, aby se každý náš zákazník mohl těšit z nákupu po mnoho let.

Konstrukce

Nosná konstrukce modelu QUBE je vyrobena z ocelových profilů 100x60x5 mm, mezi rámy jsou ocelové prvky z profilů 60x40x4 mm, díky kterým je model stabilní a zaručuje dlouhodobé používání. Všechny stěny, střecha a podlaha jsou izolovány PUR pěnou předních světových značek o celkové tloušťce 12 cm, díky čemuž mají součinitel prostupu tepla Uw=0,15W/m2/K. Použitá izolace činí dům extrémně energeticky úsporným, a proto nepotřebuje mnoho energie na vytápění, což se samozřejmě promítá do nízkých nákladů na údržbu.

Exteriér

Byly zkombinovány dva typy fasád, které dodávají domu nadčasový vzhled. Na fasádě je použita impregnovaná deska a antracitová fasáda "švů", která nevyžaduje údržbu, snadno se čistí a není třeba ji natírat. Jednoplášťová střecha s úhlem sklonu 20 stupňů byla pokryta plechem o tloušťce 0,7 mm. Střešní plášť a úhel sklonu jsou přizpůsobeny instalaci solárních panelů.

Okna

V celém domě jsou zvenku okna v barvě antracit, uvnitř bílá, trojsklo, umožňující zachování výborných tepelně izolačních parametrů. Velké balkonové okno v technologii PSH způsobuje neuvěřitelný komfort a funkčnost při každodenním používání.

Voda, kanalizace a elektroinstalace

Instalace jsme schopni přizpůsobit individuálnímu projektu i normám platným v zemi, kam má být dům předán. Model QUBE PLUS je standardně vybaven:
- jednou topnou a chladicí jednotkou (volitelně lze použít dvouzónovou jednotku)
- elektrickým ohřevem vodovodní přípojky (nezamrzající)
- systémem vody a kanalizace z PE trubek
- elektrický zásobník teplé vody o objemu 50 litrů, který plně poslouží kuchyni a koupelně

Interiér

Stěnové panely Interior Design, které používáme k dokončení interiérů, jsou nejkvalitnější, funkční, snadno se čistí, jsou odolné proti poškození a hlavně ekologické.

Podlaha

V našich modulových domech používáme vinylové panely nebo slinutý křemen (70% kámen). Naše podlahy jsou plně vodotěsné. Sortiment podlah Kronospan a Gerflor, který používáme, se vyznačuje mimořádným designem a mimořádnou odolností. Jsou vyráběny procesem digitálního tisku a do nejmenších detailů dodávají vzhled přírodního dřeva a kamene. Stejně jako u přírodních podlah se vzor mění s každým dekorem, což umožňuje instalaci až do 14 m² bez opakování jednotlivých panelů. Naše desky jsou extrémně rozměrově stabilní, a proto jsou vhodné pro instalaci na slunných a silně frekventovaných místech. Voděodolnost a vysoká odolnost proti poškození a poškrábání jej předurčují do kuchyní a koupelen.

Koupelna

Používáme vodotěsné velkoformátové obklady od Rocko Tiles. Jde o skutečnou revoluci mezi obkladovými a dekorativními materiály, které v koupelnách používáme. Dlaždice Rocko jsou dostupné v mnoha módních designech, které dokonale imitují dřevo, beton nebo mramor. Dlažba Rocko je absolutně voděodolná, hygienická a mrazuvzdorná. Jsou dokonalým materiálem pro vybavení vaší vysněné koupelny. Celý interiér koupelny doplňuje keramika Villeroy&Boch s armaturou Grohe. Jsou výrobci nejexkluzivnějších sanitárních výrobků, oceňovaných již řadu let na trzích po celém světě.

Kuchyně

Plně vybavená vestavěná kuchyně, která obsahuje myčku, troubu, indukční varnou desku s pohlcovačem vzduchu a lednici s mrazákem BOSCH/Whirpool splní i ty nejnáročnější zákazníky. Uspořádání je promyšlené stejně jako byly zachovány zásady ergonomie, funkčnosti a pohodlí. Kuchyň jsme schopni vyrobit v barvě dle přání zákazníka. V našich katalozích máme také četné aranžérské projekty, které již byly vyrobeny.

Ložnice

Vybavena velkou manželskou postelí s prodyšnou a hypoalergenní matrací zlepšuje komfort spánku po celou noc.


MOBILNÍ VERZE OBSAHUJE RÁM SE DVĚMA NEBO TŘEMI NÁPRAVAMI.