cs

HLINÍKOVÉ BRÁNY

HLINÍKOVÉ POSUVNÉ BRÁNY


Neztrácejte čas a energii ručním otevíráním brány a zpříjemněte si život automatickou posuvnou bránou na dálkové ovládání.

Brány jsou při zavírání a otevírání tiché, mají elegantní bezúdržbový design a budou Vám dobře sloužit dlouhá léta. Jako autorizovaný dodavatel českého výrobce automatických posuvných bran, branek a výplní dbáme na to, aby výrobky byly vyrobeny z kvalitních materiálů. Křídlo brány i pojezdovou kolejnici vyrábí z hliníkových slitin, které jsou moderní, pevné a lehké. Na výrobu brány jsou použity výrobcem vyvinuté hliníkové profily, které umožňují výtečnou kombinaci pevnosti, hmotnosti a nákladů. Nabízíme jak samonosné posuvné brány, tak i posuvné brány po kolejnici.

Veškeré související komponenty, jako jsou například nosné vozíky a dojezdové kapsy a panty se vyrábí z nerezové oceli, takže naše brány mají dlouhou životnost a stále výborný vzhled. Chytře propracované detaily zpříjemňují život. Proto se konstruktéři zaměřili i na problém vnikání nečistot do kolejnice a vyřešili jej unikátní clonou, která zabraňuje vnikání nečistot do kolejnice.

Brány je možnost standardně vyrábět v šířkách průjezdu od 3 až do 12 m a výškách od 100 cm do 200 cm. Bránu si můžete objednat jako samostatný rám, včetně výplně, nebo jako kompletní set pro instalaci, včetně pohonu a příslušenství. 

Cena brány začíná od 27.500,-Kč

HLINÍKOVÉ VSTUPNÍ BRANKY

Vstupní branky se vyrábí z hliníkových slitin, které jsou moderní, pevné a lehké.

Branky je možnost standardně vyrábět v šířkách průchodu 60 až do 140 cm a výškách od 100 cm do 200 cm v levém i pravém provedení. Branku si můžete objednat jako samostatný rám, včetně výplně, nebo jako kompletní set pro instalaci.

Branka standardně obsahuje rám branky, kování klika-klika, cylindrickou vložku FAB + 3 ks klíčů, nerezový spojovací materiál a hliníkový doraz branky. Na přání je dodávána i zvolená výplň.


K brance Vám na přání dodáme i vhodné hliníkové sloupky, nebo je možné branku připevnit k běžným zděným a betonovým sloupkům.  

HLINÍKOVÉ SLOUPKY A PLOTOVÁ POLE

Sloupky a plotová pole se vyrábějí z hliníkových slitin, které jsou moderní, pevné a lehké.

Silné hliníkové sloupky o průřezu 120x120 mm jsou jasným orámováním Vašeho průjezdu na pozemek. Slouží jako nosič dojezdových kapes, fotobuněk, majáku a jako opěrný bod pro posuvné brány. Sloupky jsou kompatibilní s plotovými poli, hliníkovou brankou i posuvnou automatickou bránou.

Pro oplocení svého pozemku zvolte hliníkové oplocení a už nikdy se nezabývejte natíráním plotu. Vše je z hliníku nebo nerezu, a tedy bezúdržbové a trvale krásné.

Sloupky standardně dodáváme v rozměru 120x120 mm a ve výškách 50 cm až 200 cm. Standardně by měla být výška sloupku o 10 cm vyšší než výška brány/branky/plotových polí.

Plotová pole standardně dodáváme v šířkách od 50 cm do 400 cm a výškách od 50 cm do 200 cm. Plotová pole si můžete objednat jako samostatný rám nebo včetně výplně. Na výběr máte z několika výplní s možností jejich lakování.

Fotogalerie

Objednejte si bránu

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.