cs

MODULOVÉ DOMY I.

VÝHODY MODULOVÝCH STAVEB

Míra prefabrikace až 90 %

Kratší doba realizace investice až o 50 %

Lepší součinitele tepelné izolace o 30 %

Vyšší úspora energií o 40%

Statická odolnost staveb

Finanční úspora 15 - 30 %

Nekonečné množství variací

Dům možno dodat i v pasivním standardu

Možnost stavbu demontovat a přemístit

Stejně jako nižší spotřeba energie, koordinace projekčních a stavebních prací v rukou profesionálů, možnost přístavby, nástavby a modernizace stávajících zařízení, prefabrikace prováděná v řízených podmínkách výrobního závodu a rozsah prováděných prací na stavbě zkrácený na nezbytné minimum, je výhodou NAŠICH MODULÁRNÍCH STAVEB oproti konkurenci díky použití technologie modulárního stavebního systému. Našimi hlavními zákazníky jsou vzdělávací, zdravotnické a vojenské instituce i soukromí investoři v oblasti bytové výstavby. Modulární konstrukční systém umožňuje v krátké době výstavbu a rozšíření školek, škol, nemocnic a dalších veřejných budov.


MODULOVÉ DOMY I. - pokračujte níže

NOVINKY V NABÍDCE 

MODULOVÉ DOMY II

Výrobce modulárních a mobilních domů

Byli jsme stvořeni, abychom splnili očekávání zákazníka, který hledá rychlý a snadný způsob, jak si postavit vlastní dům.

Modulární výstavba, kterou se naše společnost zabývá, má řadu výhod, jako je rychlost a efektivita realizace projektu, možnost využití standardních řešení zajišťujících úsporu nákladů a možnost flexibilního přizpůsobení projektu individuálním potřebám a požadavkům investora.

Naše domy stavíme na klíč, na základě detailních požadavků zákazníka. Vybíráte si ze široké škály materiálů a typů povrchové úpravy, jak by měl váš dům snů vypadat.

MODULOVÉ DOMY I.
TYPOVÉ PROJEKTY

VYROBÍME A DODÁME VÁM VÁŠ VYSNĚNÝ DŮM

VYBÍREJTE Z HOTOVÝCH PROJEKTŮ ZA VÝHODNOU CENU.

MODUL SPACE XL

Rostoucí domy pro moderní bydlení - to jsou Modulární domy MODERNÍ-BYDLENÍ.eu. Největší typová varianta která je složena celkem z pěti modulů. Moderní dům na zastavěné ploše 96 m2 nabízí komfortních 119 m2 užitné plochy. V přízemí se nachází velký obytný prostor kuchyň, jídelna, obývací pokoj, koupelna a ložnice s další vlastní koupelnou a šatnou. V patře jsou umístěny ložnice a pokoje pro další čtyři osoby, doplněné malou koupelnou a WC. Výhodou je komora u schodiště v přízemí. Ideální patrový rodinný dům i pro menší pozemek.

Nízkoenergetický rodinný dům SPACE XL stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá. To znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku. Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem. Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

Typ stavby 
Hrubá stavba uzavřená: 
4 628 400 Kč cena s DPH 15 %
Stavba na klíč:
6 090 000 Kč cena s DPH 15 %

MODUL SPACE L2

Rostoucí domy pro moderní bydlení - to jsou Modulární MODERNÍ-BYDLENÍ.eu. Tuto variantu sestavy SPACE L2 tvoří čtyři moduly na zastavěné ploše 64,2 m2. Moderní dům ve tvaru písmene "L" má 93,5 m2 užitné plochy a dispozicí 4+1. V přízemí se nachází obytná část kuchyň, jídelna a obývací pokoj se zázemím a v patře jsou umístěny ložnice s koupelnou, celkem pro 4-5 osob. Výhodou je malá pracovna. Ideální patrový rodinný dům i pro menší pozemek.

Nízkoenergetický rodinný dům SPACE L2 stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá. To znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku. Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem. Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

Typ stavby 
Hrubá stavba uzavřená: 3 754 400 Kč cena s DPH 15% 
Stavba na klíč: 4 940 000 Kč cena s DPH 15%

MODUL SPACE L1

Rostoucí domy pro moderní bydlení - to jsou Modulární domy MODERNÍ-BYDLENÍ.eu. Tuto variantu sestavy SPACE L1 tvoří tři moduly na zastavěné ploše 96 m2. Jedná se o přízemní moderní dům 77 m2 užitné plochy a dispozicí 4+1 kterou tvoří kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, 2 pokoje a koupelna. Velkou výhodou jsou 2 komory. Zejména v letních měsících oceníte atrium které vytváří sestava ve tvaru písmene "U".

Nízkoenergetický rodinný dům SPACE L1 stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá. To znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.
Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem. Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

Typ stavby 
Hrubá stavba uzavřená 3 032 000 Kč cena s DPH 15 %
Stavba na klíč 3 790 000 Kč cena s DPH 15 %

MODUL SPACE M

Rostoucí domy pro moderní bydlení - to jsou Modulární domy MODERNÍ-BYDLENÍ.eu.. Tuto sympatickou variantu sestavy SPACE M tvoří dva moduly. Jedná se o přízemní moderní dům s 50,8 m2 užitné plochy a dispozicí 3+kk. Lze volit mezi dvěma variantami rozložení s jednou nebo dvěma ložnicemi. Výhodou je malá komora. Zejména v letních měsících oceníte závětří, které vytváří sestava ve tvaru písmene "L". Ideální volba pro malou rodinu.

Nízkoenergetický rodinný dům SPACE M stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá. To znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku. Exteriér lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem. Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

Typ stavby 
Hrubá stavba uzavřená: 2 006 400 Kč cena s DPH 15 %
Stavba na klíč: 2 640 000 Kč cena s DPH 15 %

SPACE S
SPACE S

MODUL SPACE S


Rostoucí domy pro moderní bydlení - to jsou Modulární domy MODERNÍ-BYDLENÍ.eu. Varianta SPACE S je tvořená jedním základním modulem 8x4x3 metry s užitnou plochou 25,5 m2. Vše potřebné pro bydlení 1+kk je soustředěno na minimální ploše. Tuto sestavu je možné využívat nejen pro trvalé bydlení, ale výborně poslouží například jako zahradní domek pro hosty, rekreační objekt nebo ubytovací zařízení.

Nízkoenergetický rodinný dům SPACE S stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá. To znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.
Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem. Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

Typ stavby 
Hrubá stavba uzavřená: 1 013 200 Kč cena s DPH 15 % 
Stavba na klíč: 1 490 000 Kč cena s DPH 15 %

MODUL UNIVERSAL S

Rostoucí domy pro moderní bydlení - to jsou Modulární domy MODERNÍ-BYDLENÍ.eu. Varianta UNIVERSAL S je tvořená jedním zúženým základním modulem 8x3x3 metry s užitnou plochou 17,6 m2. Vše potřebné pro bydlení 1+kk je soustředěno na minimální ploše. Tuto sestavu je možné využívat nejen pro trvalé bydlení, ale výborně poslouží například jako zahradní domek pro hosty, rekreační objekt, ubytovací zařízení nebo jako komerční prostor, například malé kadeřnictví.

Nízkoenergetický rodinný dům UNIVERSAL S stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá. To znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.
Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem. Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

Typ stavby 
Hrubá stavba uzavřená: 
741 200 Kč cena s DPH 15 % 
Stavba na klíč: 
1 090 000 Kč cena s DPH 15 %

MODUL UNIVERSAL L

Rostoucí domy pro moderní bydlení - to jsou Modulární domy MODERNÍ-BYDLENÍ.eu. Tuto variantu sestavy tvoří tři moduly na zastavěné ploše 69 m2. Jedná se o přízemní moderní dům 57 m2 užitné plochy a dispozicí 3+kk kterou tvoří velká obytná místnost s kuchyní, ložnice, pokoj a koupelna. Sestava má využití také pro rekreační nebo komerční účely.

Nízkoenergetický rodinný dům UNIVERSAL stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá. To znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku. Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem. Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

Typ stavby
Hrubá stavba uzavřená: 
2 242 100 Kč cena s DPH 15 %
Stavba na klíč:
3 070 000 Kč cena s DPH 15 %

MODUL UNIVERSAL M

Rostoucí domy pro moderní bydlení - to jsou Modulární domy MODERNÍ-BYDLENÍ.eu. Tuto milou variantu sestavy tvoří dva moduly - jeden velký prostor dělený nenosnými příčkami. Jedná se o přízemní stavbu s 37,4 m2 užitné plochy a dispozicí 2+kk. Doporučujeme pro celoroční rekreaci, bydlení či různé komerční prostory.

Nízkoenergetický rodinný dům UNIVERSAL M stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá. To znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.
Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem. Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

Typ stavby
Hrubá stavba uzavřená:
1 518 400 Kč cena s DPH 15 % 
Stavba na klíč:
2 080 000 Kč cena s DPH 15 %

ASAN I 

je rodinný dům, který patří do kategorie malých domů. Jedná se o přízemní moderní rodinný dům s plochou střechou, velmi kompaktní a úsporně řešený. Je určen pro bydlení optimálně 3 až 4 členné rodiny. Do domu se vchází přes prostorné zádveří s přímo napojenou velkou šatnou s technickou místností, dále do wc s umývátkem a velké koupelny. Přímo proti vstupu je vchod do velkého obytného prostoru s prostorově částečně odděleným kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje jsou přístupné dvě ložnice. K obývacímu pokoji přiléhá částečně krytá rohová terasa, druhá terasa pak navazuje na opačné straně domu na dvě ložnice.  

CENA REALIZACE PRO VÁS: 2 400 000 Kč vč. DPH i vč. projektu RD

LAPINA I 

je rodinný dům, který patří do kategorie malých domů. Jedná se o přízemní moderní rodinný dům s pultovou střechou o malém sklonu. Je to objekt velmi kompaktní a úsporně řešený. Je určen pro bydlení optimálně 2 osob, maximálně pak je možné bydlení 3 až 4-členné rodiny. Do domu se vchází přes zádveří s přímo napojenou technickou místností a wc. Přímo proti vstupu je vchod do velkého obytného prostoru s prostorově částečně odděleným kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je přístupná ložnice, na kterou přímo navazuje velká koupelna a šatna. K celé jedné fasádě objektu přiléhá terasa, obývací pokoj i ložnice jsou tak velkými prosklenými plochami přímo propojeny se zahradou. Terasu kryje přesahující pultová střecha.

CENA REALIZACE PRO VÁS: 2 550 000 Kč vč. DPH i vč. projektu RD

RD CAMARU I

Moderně pojatý rodinný dům Cumaru I patří do kategorie malých domů. Jedná se o moderně pojatý přízemní objekt s dominantní krytou terasou při jedné straně domu. Všechny obytné místnosti jsou s terasou a navazující zahradou propojeny přímo posuvnými balkónovými dveřmi. Na terase je počítáno s umístěním stínících panelů s lamelami. Do objektu se vchází přes zádveří, odkud je přístup do šatny a dále pak do prostoru technického zázemí s malou koupelnou a WC. Hlavní obytný prostor v sobě zahrnuje i jídelnu a částečně prostorově oddělený kuchyňský kout. Dispozičně zcela oddělená je klidová zóna ložnic s vlastní velkou koupelnou. Chodba u ložnic je řešena v kombinaci se šatnou. 

CENA REALIZACE PRO VÁS: 2 880 000 Kč vč. DPH i vč. projektu RD

RD ASAN I

je rodinný dům, který patří do kategorie malých domů. Jedná se o přízemní moderní rodinný dům s plochou střechou. Je určen pro bydlení optimálně 4 až 5ti členné rodiny. Do domu se vchází přes prostorné zádveří s přímo napojenou šatnou, technickou místností a wc s umývátkem. Přímo proti vstupu je vchod do velkého obytného prostoru s prostorově částečně odděleným kuchyňským koutem. Moderně řešená dispozice pak zcela odděleně řeší zónu ložnic a soukromé koupelny a wc. Všechny tyto prostory jsou přístupné z chodby, do které se vstupuje z obývacího pokoje. K obývacímu pokoji přiléhá částečně krytá terasa, druhá terasa pak navazuje na opačné straně domu na všechny tři ložnice.

CENA REALIZACE PRO VÁS: 2 700 000 Kč vč. DPH i vč. projektu RD

RD IMPRESS

Projekt domu IMPRESS pokrývá všechny potřeby moderní rodiny. Jeho dominantním rysem je velká dvojgaráž a orientace většiny užitkových místností směrem k ulici. Tým získáváte nerušené soukromí ve všech obytných místnostech. 

CENA REALIZACE PRO VÁS: 5 700 000 Kč vč. DPH i vč. projektu RD