cs

MODULOVÉ DOMY

VÝHODY MODULOVÝCH STAVEB

Míra prefabrikace až 90 %

Kratší doba realizace investice až o 50 %

Lepší součinitele tepelné izolace o 30 %

Statická odolnost staveb

Finanční úspora 15 - 30 %

Nekonečné množství variací

Dům možno dodat i v pasivním standardu

Možnost stavbu demontovat a přemístit

Stejně jako nižší spotřeba energie, koordinace projekčních a stavebních prací v rukou profesionálů, možnost přístavby, nástavby a modernizace stávajících zařízení, prefabrikace prováděná v řízených podmínkách výrobního závodu a rozsah prováděných prací na stavbě zkrácený na nezbytné minimum, je výhodou NAŠICH MODULÁRNÍCH STAVEB oproti konkurenci díky použití technologie modulárního stavebního systému. Našimi hlavními zákazníky jsou vzdělávací, zdravotnické a vojenské instituce i soukromí investoři v oblasti bytové výstavby. Modulární konstrukční systém umožňuje v krátké době výstavbu a rozšíření školek, škol, nemocnic a dalších veřejných budov.TYPOVÉ PROJEKTY

VYROBÍME A DODÁME VÁM VÁŠ VYSNĚNÝ DŮM

VYBÍREJTE Z HOTOVÝCH PROJEKTŮ ZA VÝHODNOU CENU.


ASAN I 

je rodinný dům, který patří do kategorie malých domů. Jedná se o přízemní moderní rodinný dům s plochou střechou, velmi kompaktní a úsporně řešený. Je určen pro bydlení optimálně 3 až 4 členné rodiny. Do domu se vchází přes prostorné zádveří s přímo napojenou velkou šatnou s technickou místností, dále do wc s umývátkem a velké koupelny. Přímo proti vstupu je vchod do velkého obytného prostoru s prostorově částečně odděleným kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje jsou přístupné dvě ložnice. K obývacímu pokoji přiléhá částečně krytá rohová terasa, druhá terasa pak navazuje na opačné straně domu na dvě ložnice.  

CENA REALIZACE PRO VÁS: 2.400 000,- Kč vč. DPH i vč. projektu RD

LAPINA I 

je rodinný dům, který patří do kategorie malých domů. Jedná se o přízemní moderní rodinný dům s pultovou střechou o malém sklonu. Je to objekt velmi kompaktní a úsporně řešený. Je určen pro bydlení optimálně 2 osob, maximálně pak je možné bydlení 3 až 4-členné rodiny. Do domu se vchází přes zádveří s přímo napojenou technickou místností a wc. Přímo proti vstupu je vchod do velkého obytného prostoru s prostorově částečně odděleným kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je přístupná ložnice, na kterou přímo navazuje velká koupelna a šatna. K celé jedné fasádě objektu přiléhá terasa, obývací pokoj i ložnice jsou tak velkými prosklenými plochami přímo propojeny se zahradou. Terasu kryje přesahující pultová střecha.

CENA REALIZACE PRO VÁS: 2.550 000,- Kč vč. DPH i vč. projektu RD

RD CAMARU I

Moderně pojatý rodinný dům Cumaru I patří do kategorie malých domů. Jedná se o moderně pojatý přízemní objekt s dominantní krytou terasou při jedné straně domu. Všechny obytné místnosti jsou s terasou a navazující zahradou propojeny přímo posuvnými balkónovými dveřmi. Na terase je počítáno s umístěním stínících panelů s lamelami. Do objektu se vchází přes zádveří, odkud je přístup do šatny a dále pak do prostoru technického zázemí s malou koupelnou a WC. Hlavní obytný prostor v sobě zahrnuje i jídelnu a částečně prostorově oddělený kuchyňský kout. Dispozičně zcela oddělená je klidová zóna ložnic s vlastní velkou koupelnou. Chodba u ložnic je řešena v kombinaci se šatnou. 

CENA REALIZACE PRO VÁS: 2.880 000,- Kč vč. DPH i vč. projektu RD

RD ASAN I

je rodinný dům, který patří do kategorie malých domů. Jedná se o přízemní moderní rodinný dům s plochou střechou. Je určen pro bydlení optimálně 4 až 5ti členné rodiny. Do domu se vchází přes prostorné zádveří s přímo napojenou šatnou, technickou místností a wc s umývátkem. Přímo proti vstupu je vchod do velkého obytného prostoru s prostorově částečně odděleným kuchyňským koutem. Moderně řešená dispozice pak zcela odděleně řeší zónu ložnic a soukromé koupelny a wc. Všechny tyto prostory jsou přístupné z chodby, do které se vstupuje z obývacího pokoje. K obývacímu pokoji přiléhá částečně krytá terasa, druhá terasa pak navazuje na opačné straně domu na všechny tři ložnice.

CENA REALIZACE PRO VÁS: 2.700 000,- Kč vč. DPH i vč. projektu RD

RD IMPRESS

Projekt domu IMPRESS pokrývá všechny potřeby moderní rodiny. Jeho dominantním rysem je velká dvojgaráž a orientace většiny užitkových místností směrem k ulici. Tým získáváte nerušené soukromí ve všech obytných místnostech. 

CENA REALIZACE PRO VÁS: 5.700 000,- Kč vč. DPH i vč. projektu RD