cs

              SKVĚLÉ TECHNOLOGIE              SKVĚLÝ DESIGN

PRIME - nová třída sekčních garážových vrat

Novou generaci segmentových vrat WIŚNIOWSKI prezentuje neobvyklá kvalita, založená na souboru unikátních technických řešení. Abychom vyrobili tak výjimečný výrobek, museli jsme sáhnout na základ konstrukce segmentových vrat ... tedy panel.

Premiéra vrat PRIME Black Edition

Značka WIŚNIOWSKI je už mnoho let průkopníkem, který ve svých výrobcích spojuje funkčnost s krásou. Nejnovějším výsledkem takového myšlení jsou garážová vrata PRIME Black Edition. Jedná se o unikátní vrata na trhu, která mají interiér lakovaný černou barvou. Elegantní černá, ve spojení s téměř neomezenými možnostmi volby barvy a personalizace čelní strany křídla, dává možnost vytvoření projektu, který bude přizpůsoben vašim očekáváním a přáním.


Buďte první, buďte PRIME

PRIME nemá k sobě konkurenci, a klasická stylistická linie je příslibem toho, co je skryto v inteligentně navržených útrobách vrat.

Buďte první, buďte PRIME. Seznamte se s výjimečnými přednostmi unikátních vrat PRIME!


OBJEV DOKONALOST

Představ si garážová vrata nové generace. Vrata, která nejsou transformací dosavadních řešení, ale tvůrčím výsledkem hledání rovnováhy mezi moderní technikou, kvalitou, bezpečností a designem.

Taková jsou vrata PRIME. Inovativní, propracovaná v každém detailu, odrážejí vaše potřeby ještě než je pojmenujete. Jsou to plně vybavená a kompletní automatická vrata, díky kterým máte každý den při sáhnutí na ovladač jistotu, že jste si vybrali to nejlepší.Panel INNOVO 60mm

Průřez panelu společně s mezipanelovou clonou, upevňovanou na vnitřní straně pláště vrat.

 1. Pružná clona mezi panely
 2. Hliníkový profil upevňující pružné clony
 3. Pět vrstev plechu v místě upevnění závěsů
 4. Těsnění mezi panely
 5. Skrytý závěs
 6. Polyuretanová pěna

Originální panel INNOVO
SKUTEČNOST

Při navrhování unikátního řešení PRIME jsme sáhli až na základ konstrukce segmentových vrat. Cílem bylo dosáhnout co nejlepší parametry izolování, získat neobvyklý estetický dojem uvnitř garáže a zajistit výjimečné bezpečí při užívání vrat.

Takto vznikl v celosvětovém měřítku unikátní panel INNOVO. Jeho uzavřená konstrukce, 5-vrstvé ohnutí plechu v místě upevnění závěsů, zajišťují pevnou konstrukci a výplň teplou pěnou o síle 60 mm a speciální systémy těsnění a clon se projevují ve skvělých parametrech tepelné izolace vrat.

Tímto způsobem navržená konstrukce panelu umožnila postavit perfektní plášť a učinit tak ze vrat PRIME technologický a inovativní průlom.

Dokonalost V KAŽDÉM DETAILU

PRIME je design orientovaný na elegantní a nadčasovou jednoduchost, narušující konvence o čistě funkčním účelu garážových vrat. Při jejím navrhování jsme kladli důraz na každý detail, protože o dokonalosti rozhodují detaily.

Nové TRENDY V DESIGNU

PRIME je univerzální stylistika, která poskytuje pocit pohodlí, vysoké hodnoty a moderního luxusu. Tímto způsobem PRIME určuje novou filozofii designu ve své kategorii.

Projekt PRIME obsahuje nejdůležitější vlastnosti, které je možné definovat jako svého druhu minimalismus - úspornost linií a syntéza formy, které odrážejí estetický přístup, charakteristický pro moderní architektonické myšlení.

Podoba PRIME se zdánlivě stává pozadím. Ideálně navržená zevnitř překvapují moderním řešením konstrukce a bohatým výběrem ozdobných prvků zakrývajících pohyblivé díly vrat. Každý detail je bezchybně propracován a potvrzuje tak spojitost myšlenek návrhářů a představuje absolutní esenci designu.

Ikona BEZPEČNOSTI

PRIME porušuje stereotypy v oblasti zabezpečení. Je to nejen vize vrat s vysokou estetickou hodnotou, ale také odraz starosti o bezpečí

V PRIME k bezpečnosti přistupujeme celkově - využili jsme technologie k ochraně, ale především k prevenci nebezpečí. Početné, moderní bezpečnostní systémy prvků konstrukce a mechanických částí pomáhají chránit všechny uživatele a činí tak váš dům bezpečnějším.

Společně s ideálně integrovaným pohonem se PRIME stává technologickým předvojem, který v každém detailu ukazuje, že kvalita a bezpečnost jsou něm navzájem neporušitelně spojeny.


Nová definice BEZPEČNOSTI

Jednotlivé systémy, které se skládají na bezpečná vrata, na sobě navzájem závisí a spolupracují současně s některými díly konstrukce. Například pevné kryty vodicích kolejniček, pohyblivé kryty válečků, integrovaný kryt hřídele a pružin, postranní kryty hřídele a pružin a pružné, vnitřní clony spojovacích míst mezi panely.

Sem patří váš dlouhý nadpis

Sem vložte podnadpis

POSTRYNNÍ KRYTY HŘÍDELE
POSTRYNNÍ KRYTY HŘÍDELE
INTEGROVANÝ KRYT HŘÍDELE A PRUŽIN
INTEGROVANÝ KRYT HŘÍDELE A PRUŽIN
PRUŽNÉ CLONY MEZI PANELY
PRUŽNÉ CLONY MEZI PANELY
FOTOBUŇKY
FOTOBUŇKY
SVISLÉ KRYTY VODICÍCH KOLEJNIČEK
SVISLÉ KRYTY VODICÍCH KOLEJNIČEK
POHYBLIVÉ KRYTY VÁLEČKŮ A VODICÍCH KOLEJNIČEK
POHYBLIVÉ KRYTY VÁLEČKŮ A VODICÍCH KOLEJNIČEK

Revoluce TEPLA

Tepelná izolace odlišuje PRIME, kvalifikuje je mezi výrobky doporučované pro energeticky úsporné a dokonce i pasivní objekty. Je odpovědí na potřebu maximalizace energetických úspor a co největší omezení tepelných ztrát v budově.

Pro dosažení takových vlastností vrat bylo nutné dosáhnout co nejnižší koeficient tepelného průniku. PRIME plně využívá tepelně izolační vlastnosti panelu INNOVO a použité systémy těsnění, eliminující ztráty tepla na neuralgických místech pláště vrat.

Korunní argumenty

ÚČINNÉ TEPELNÉ IZOLACE

Ukazatel U panelu INNOVO má hodnotu 0,33 W/m2K což ovlivňuje tepelnou izolaci celých garážových vrat. Nový panel, dvojité horní a dolní těsnění pláště vrat a mezipanelové clony nám dovolily dosáhnout skvělý koeficient tepelného průniku


DODATEČNÉ VNITŘNÍ HORNÍ TĚSNĚNÍ
DODATEČNÉ VNITŘNÍ HORNÍ TĚSNĚNÍ
HORNÍ TĚSNĚNÍ VRAT
HORNÍ TĚSNĚNÍ VRAT
GUMOVÁ TĚSNĚNÍ - CLONY MEZI PANELY
GUMOVÁ TĚSNĚNÍ - CLONY MEZI PANELY
TĚSNĚNÍ MEZI PANELY
TĚSNĚNÍ MEZI PANELY
DVOJITÉ SPODNÍ TĚSNĚNÍ
DVOJITÉ SPODNÍ TĚSNĚNÍ
POSTRANNÍ TĚSNĚNÍ
POSTRANNÍ TĚSNĚNÍ

Pohon METRO

METRO je pohonem nové generace. Harmonické spojení výkonu, krásy a spolehlivosti, navržené v souladu s vymoženostmi nejmodernějších technologií. Vznikl díky spolupráci značek WIŚNIOWSKI a Somfy - světového lídra v oblasti výroby automatiky a řešení inteligentního ovládání domácích zařízení. METRO má výjimečné technické parametry uzavřené v tělese navrženém v souladu se stylistickými standardy značky WIŚNIOWSKI.

SNADNÉ PROGRAMOVÁNÍ - LCD displej a možnost konfigurace mnoha parametrů.

SYSTÉM OPTICKÉ OCHRANY - systém zajišťuje optimální ochranu v případě, že se mezi součástmi systému objeví překážka.

AMPÉROMETRICKÁ DETEKCE PŘEKÁŽEK - ochrana proti přetížení v situaci styku spodní hrany křídla s překážkou zastaví křídlo vrat a následně ho vrací nahoru.

KOLEJNICE S TICHÝM OZUBENÝM ŘEMENEM - zajišťuje tichý a plynulý provoz, což je mimořádně důležité především u garáží spojených přímo s obytnou budovou a ložnicemi nacházejícími se poblíž.

RÁDIOVÉ SPOJENÍ RTS - Skvělé řešení založené na inovační technologii Somfy umožňuje montáž a rozšíření pohonného systému bez nutnosti zasahování do struktury stěny. Proto se jedná o ideální řešení nejen pro novou výstavbu, ale především pro modernizace nebo rekonstrukce. Intuitivní programování a použití displeje umožňuje přizpůsobení pracovních parametrů a příslušnou konfiguraci funkcí.

AKUMULÁTOR PRO NOUZOVÉ NAPÁJENÍ - umožňuje otevření a zavření vrat v případě výpadku napájení.

MÁ VESTAVĚNÉ SIGNALIZAČNÍ SVÍTIDLO

MECHANICKÁ BLOKÁDA PROTI VLOUPÁNÍ - blokuje vrata v uzavřené poloze, zabraňuje neautorizovanému otevření garážových vrat.

MOŽNOST PŘIPOJENÍ DODATEČNÉHO VNĚJŠÍHO ZDROJE OSVĚTLENÍ, NAPŘ. OSVĚTLENÍ VJEZDU.

PULSAR
Vysílač Pulsar umožňuje dálkové ovládání vrat a naprogramování až 4 různých zařízení. Je vyroben z velice trvanlivých materiálů, což se projevuje na dlouholeté spolehlivosti zařízení.

EXTENDED CARE - využijte prodlouženou 5letou záruku na automatická garážová vrata s pohonem METRO


Záruka EXTENDED CARE je jedinečnou možností prodloužení standardní záruky na automatická sekční vrata s tovární konfigurací s pohonem METRO na trhu.

Prodloužená 5letá záruka v rámci EXTENDED CARE je revolučním řešením, které zjišťuje ještě pohodlnější používání výrobků

EXTENDED CARE - prodloužená záruka na automatická garážová vrata


Záruka EXTENDED CARE umožňuje prodloužit standardní záruku na kompletní výrobek: automatická sekční vrata s tovární konfigurací s pohonem METRO (záruka do 5 let) nebo MOTO (záruka do 3 let).

Jedná se o revoluční řešení, které zjišťuje ještě pohodlnější používání výrobků značky WIŚNIOWSKI.

Podmínky prodloužení záruky na automatická garážová vrata WIŚNIOWSKI

Automatická vrata s pohonem METRO:

Přistoupení k programu prodloužené záruky se váže s nutností provádět placené technické prohlídky, které provádí profesionální montér. Prohlídky musí být provedeny před uplynutím 12 a 36 měsíců.
Pravidelné prohlídky zajišťují dlouhodobou a bezproblémovou funkci zařízení.

Obchodní partner je povinen zaregistrovat prohlídku/y v počítačovém systému výrobce.

Výhody pro uživatele:

 • 5letá záruka od výrobce, firmy WIŚNIOWSKI
 • záruka na kompletní výrobek, jakým jsou AUTOMATICKÁ vrata
 • odborná péče obchodního partnera
 • zvýšení bezpečnosti užívání zařízení
 • pravidelná kontrola zařízení (vyžadovány jsou 2 technické prohlídky)

Automatická vrata s pohonem MOTO:

V případě automatických vrat s pohonem MOTO musí být placená prohlídka, která je jednou z podmínek prodloužení záruky, provedena mezi 10. a 12. měsícem od data prodeje kompletního výrobku.

Pokud je prohlídka provedena a zaznamenána v počítačovém systému výrobce v předepsaném termínu, bude standardní záruka prodloužena na 36 měsíců.

Výhody pro uživatele:

 • 3letá záruka od výrobce, firmy WIŚNIOWSKI
 • záruka na kompletní výrobek, jakým jsou AUTOMATICKÁ vrata
 • odborná péče obchodního partnera
 • zvýšení bezpečnosti užívání zařízení
 • pravidelná kontrola zařízení díky požadované technické prohlídcePULSAR
Vysílač Pulsar umožňuje dálkové ovládání vrat a naprogramování až 4 různých zařízení. Je vyroben z velice trvanlivých materiálů, což se projevuje na dlouholeté spolehlivosti zařízení. 

VZORY

VRATA S PANELEM S VYSOKÝM PROLISEM 

VRATA S PANELEM BEZ PROLISŮ 

VRATA S OZDOBNÝMI APLIKACEMI 

INFORMACE

BARVY

Díky bohaté paletě barev a struktur PRIME umožňuje svobodnou úpravu každého projektu a zkrášlení architektonického prostoru každé budovy.

Vycházejíc z potřeb a nápadů jednotlivých klientů, kteří očekávají trvalý, estetický a originální vzhled nabízíme širokou paletu barev. Díky tomu poskytujeme možnost volby barevného odstínu dveří v souladu s fasádou, okny, nebo dokončovacími prvky objektu.

Pro Klienty hledající vrata výjimečných barev jsme připravili nabídku natírání z více než 200 barevných odstínů.


Panel INNOVO 60 mm - bez prolisu "G"

Panel INNOVO 60 mm - vysoké prolisy "W"

Vrata, dveře, oplocení
V JEDNOM DESIGNU

Vrata, dveře, oplocení
V JEDNOM DESIGNU

Kolekce WIŚNIOWSKI Home Inclusive spojuje jednu stylistickou linii vrat, dveří a oplocení. Je to příklad návrhářství orientovaného na spojitost v užitném prostoru. Inspiruje, vytváří a vyznačuje trendy, jejichž design je založen na dokonalých technických parametrech a neopakovatelném vzhledu.

V rámci kolekce je možné zvolit novou generaci segmentových vrat PRIME, která jsou synonymem
stylu a bezpečí. Jejich mistrovská kvalita a rafinovaná jednoduchost formy jsou doplněním kolekce
a estetickým mistrovským kouskem.

Objednejte si naše služby zdarma

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.