cs

OKNA Schüco 

ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE

AWS 90HI
AWS 90HI
AWS 75HI
AWS 75HI
AWS 60HI
AWS 60HI

PROHLÉDNĚTE SI NÍŽE

AWS 90HI
AWS 90HI

Schüco AWS 90.SI+

Hliníková okna Schüco AWS 90. SI + (Super Insulation) nabízejí vynikající tepelnou izolaci ve standardu pasivní konstrukce. Jedinečná tepelná izolace: Koeficient prostupu tepla pro rám Uf = 0,71 W / (m2K). Odolnost proti vloupání až do třídy RC 3. Minimální přední šířka profilů je 99 mm. Okenní systém Schüco AWS 90.SI + (Super Insulated) je perfektní kombinací maximální volnosti architektonického návrhu - s optimalizovanou tepelnou izolací a certifikací pasivní stavby - s požadavky stavební fyziky.
Hliníková okna Schüco AWS 90.SI + jsou součástí modulárního systému Schüco AWS s hloubkou 90 mm a nabízejí velkou flexibilitu při implementaci atraktivních koncepcí designu obvodového pláště budovy. V závislosti od architektonických požadavků umožňují výrobu fasády, stuhová oken, přichycených do fasád Schüco, jakož i jejich kombinace s dveřními systémy Schüco.
Široká škála typů otevírání zahrnuje otočné, výklopné a sklopné, sklopné a posuvné křídla včetně řešení bez architektonických bariér, například balkónových dveří s pohyblivým sloupkem. Další výhodou pro projektanty a architekty je široké portfolio profilů zahrnuty v systémové platformě. Kromě rohových a statických sloupků, symetrických a asymetrických sloupků jsou možné i další kombinace, například se slunečními a větracími systémy Schüco.

Vlastnosti, které ovlivňují funkčnost a estetiku struktur vyrobených v systému Schüco AWS 90.SI +:

 • Jedinečná tepelná izolace - součinitel prostupu tepla pro rám Uf = 0,71 W / (m2K).
 • Odolnost proti vloupání až do třídy RC 3.
 • Minimální přední šířka profilů je 99 mm.
 • Certifikát Institute of Passive House Institute (PHI) v případě definované kombinace profilů.
 • Použití skrytého hardwaru systému Schüco AvanTec SimplySmart umožňuje implementaci těžkých křídel a úhlu otevření 180 °.
 • Bezbariérové řešení balkónových dveří: sklopné a otočné, otvíravé a dveře s pohyblivým sloupkem.
 • Výběr profilů křídla při použití kování Schüco TipTronic SimplySmart.
 • Zásuvný rám s těsněním na kompenzaci tloušťky skla pro integraci s fasádními sloupkovými a příčnými fasádami.

Schüco AWS 75.SI+

Optimalizovaný standardní okenní systém Schüco AWS 75.SI + (Super Insulated) se stavební hloubkou 75 mm je součástí systémové platformy Schüco AWS a tvoří základ pro široké spektrum aplikací v energeticky úsporných pláštích budov. V závislosti od architektonických požadavků lze vysoce izolovaný hliníkový systém použít jako fasádní okna, stuhové okna, připevnit jej na fasádu nebo kombinovat s dveřními systémy Schüco. Další výhodou je velký výběr variant otevírání, jako jsou výklopné a posuvné křídla, sklopné křídla ve světlících nebo otočné křídla v horizontální a vertikální ose.
Jako součást systémové platformy je k dispozici široká škála profilů. Kromě rohových a statických sloupků, symetrických a asymetrických sloupků existují i různé další varianty provedení a možnosti kombinací, například se slunečními a ventilačními systémy Schüco.

Vlastnosti, které ovlivňují funkčnost a estetiku struktur vyrobených v systému Schüco AWS 75.SI +:

 • Optimalizovaná tepelná izolace se stejnou přední šířkou profilů zajišťuje energeticky úsporné obaly budov zaměřené na design.
 • Flexibilní izolační úrovně díky různým možnostem designu a škálování, jakož i atraktivním možnostem dodatečné montáže, jako je například vnitřní systém sluneční ochrany Integralmaster pro efektivní stínění, ochranu před oslněním a ochranu soukromí.
 • Portfolio profilů křídla na použití s kováním Schüco TipTronic SimplySmart a na varianty křídla směrem ven.
 • Zásuvný rám s těsněním na kompenzaci tloušťky skla pro integraci s fasádními sloupkovými a příčnými fasádami.
 • Bezbariérové řešení balkónových dveří: sklopné a otočné, otvíravé a dveře s pohyblivým sloupkem.

Schüco AWS 60

Hliníkový okenní systém Schüco AWS 60, otevíratelný dovnitř nebo ven, s množstvím řešení, které odlišují Schüco, je určen především pro mezinárodní trhy. Mezi jejich výhody patří dobré tepelně izolační vlastnosti, malá hloubka instalace a úzké profily ve vnějším pohledu.

Vlastnosti, které ovlivňují funkčnost a estetiku struktur vyrobených v systému Schüco AWS 60:

 • Okenní systémy s hloubkou 60 mm.
 • Okna Schüco AWS 60, také ve verzi High-Insulation (HI), přesvědčí optimální hodnotou součinitele prostupu tepla, Uf od 1,7 W / (m2K) díky centrálnímu těsnění komory.
 • Široká škála profilů, včetně variant designu Schüco AWS 60 RL (obytná linka) a Schüco AWS 60 SL (Soft Line), dostupných řešení pro terasové a balkónové dveře se snadným přístupem: sklopné a otočné as pohyblivým sloupkem, série úzjych okien- viditelná vnější šířka od 51 mm.
 • Skryté kování Schüco AvanTec pro dovnitř otevíratelné okna s hmotností křídla až 160 kg.
 • Kompatibilní s dveřním programem Schüco ADS.
 • Konstrukce blokových oken Schüco AWS 60 BS se skrytým křídlem a maximálním přístupem světla.