cs

RD AMBIENT 94

AMBIENT 94

Základní parametry

Dispozice: 4+1

Zastavěná plocha: 58,28 m²

Celková užitková plocha: 94 m²

Rozsah dodávky: K dokončení

Cena: 2 217 717 Kč včetně 15% DPH 

Popis

AMBIENT 94 je perfektní řešení nízkoenergetického dvoupodlažního rodinného domu. Minimální zastavěná plocha, která se odehrává na pouhých 58,28 m2 je pouze jedním z mnoha důvodů, proč si zvolit právě tuto dřevostavbu. Komfortních 94 m2 užitné plochy zajišťuje dispoziční řešení 4+1, které je rozděleno mezi dvě podlaží. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj, který umožňuje výstup na terasu a je spojený s jídelnou a kuchyní. Nechybí ani koupelna a sklad. Druhé podlaží, které splňuje nároky na soukromí a klidovou zónu vhodné pro čtyřčlennou rodinu, nabízí dva pokoje o velikosti 10,2 m2 a jednu ložnice o velikosti 15 m2. Na patře se dále nachází i druhá koupelna, která odráží každodenní potřeby rodiny.

Prohlédněte si galerii domu ve které se nachází i vizualizace stavby k dokončení!

Nízkoenergetický dvoupodlažní rodinný dům AMBIENT 94 je postaven ze stavebního systému MODERNÍ-BYDLENÍ.eu - PURLIVE a může být dodán ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.

Zvýhodněná cena výkresové části projektové dokumentace typového domu AMBIENT 94 činí 25 000 Kč + DPH a je již obsažena v ceně domu. Cena je stanovena na 50 km od Rokycan a obsahuje i statický posudek a pojištění stavby.