cs

SPOJUJEME ELEGANCI A FUNKČNOST

Ovládejte svůj domov pohodlně.
Vše, co potřebujete, je smartphone!

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE


smartCONNECTED - inteligentní vrata a dveře 

SmartCONNECTED představuje možnost ovládání vrat a dveří s elektrickým zámkem z jakéhokoliv místa na světě. To vše pomocí mobilní aplikace Connexoon Acess marki Somfy, která funguje na základě moderní technologie io-home control.

Díky smartCONNECTED už není vstup do domu podmíněn svazkem klíčů. Rodiče mohou vpustit dítě domů, aniž by opustili kancelář, nebo za několik vteřin zkontrolovat na svém chytrém telefonu, zda jsou vjezdová vrata zavřená. Inteligentní dům navíc dokáže myslet za svoje obyvatele co se týká provedení základních úkonů, jako je spuštění alarmu nebo také - díky funkci geolokalizace - otevření vrat chvíli před příjezdem k nemovitosti.

Více ke čtení...TaHoma ve tvém rytmu

Inteligentní dům nevyžaduje stálé zásahy do systému řízení, stará se o ochranu domácích sám. Takové pohodlí poskytuje automatika TaHoma Somfy. Díky systému TaHoma můžeme přizpůsobit všechna zařízení v domě rytmu našeho života. Včetně vrat a dveří, které je možné naprogramovat tak, aby se samy otvíraly nebo zavíraly v určenou denní hodinu.

S pomocí telefonu získáme také stálý dohled a v případě potřeby převezmeme kontrolu nad automatikou mimo nastavený harmonogram.

Více ke čtení...Ovládejte přístup z WiControl

WiControl umožňuje řídit všechna vrata a dveře ze série CREO s motorem z libovolného místa na světě. Ovladač RI-Co, na kterém je systém založen, využívá síť micro wifi, přes kterou se jednoduše spojuje s domácím wifi routerem. Nepotřebujeme žádné další přístroje, abychom získali plnou kontrolu.

Ovladač je k dispozici v základní verzi a dvou rozšířených verzích. V základní umožní otevřít nebo zavřít vrata nebo dveře. V rozšířených má navíc možnost kontrolovat jejich stav.

Více ke čtení...Pružná kontrola z AirKey

Systém AirKey umožňuje řídit přístup do místností přes internet. Díky modulu online můžeme nastavit - komu, kdy a na jak dlouho poskytneme přístupová oprávnění. V případě potřeby je také můžeme rychle zrušit nebo zkontrolovat historii vstupů jednotlivých uživatelů.

AirKey funguje ve všech populárních internetových prohlížečích, ale také na telefonech se systémem Android. Mobilní aplikace způsobuje, že klíč do systému máme vždy u sebe. S jeho pomocí naprogramujeme také jiné identifikační prostředky, jako jsou karty nebo přívěšky.

Více ke čtení...