de

SPOJUJEME ELEGANCI A FUNKČNOST

POSUVNÉ DVEŘE Aluprof

HLINÍKOVÉ TERASOVÉ DVEŘE ZVEDACÍ-POSUVNÉ

Je to pohodlný východ na balkon, terasu nebo do otevřeného prostranství zahrady, a také dokonalé osvětlení místností. Terasové dveře zvedací-posuvné se ideálně osvědčují jak v rodinných domech, tak i v komfortních apartmánech nebo hotelích. Použití nízkého prahu silně ovlivňuje pohodlí užívání a představuje ideální řešení pro osoby, které mají pohybové problémy.

TERASOVÉ DVEŘE 77 HS

Exkluzivní zvedací a posuvné velkorozměrové dveře s nejlepšími termoizolačními parametry. Inovativní řešení, jehož konstrukce umožňuje spojení křídel pod úhlem 90 stupňů bez nutnosti montovat do rohu sloupek. Uživatel se tak může těšit ze světla volně pronikajícího dveřmi. 

  • pohodlný východ na balkon, terasu nebo do otevřeného prostranství zahrady;
  • ideálně se osvědčují jak v rodinných domech, tak i v komfortních apartmánech nebo hotelích;
  • z tříkomorových hliníkových úhelníků, hloubkou křídla 77 mm a hloubkou zárubně se dvěma kolejnicemi 174 mm,
  • zvedací-posuvné kování s jednostrannou klikou a jednostranným zapuštěným madlem nebo oboustrannou klikou;
  • výhodné řešení s nízkým prahem;
  • nízkoprahové dveře s maximální výškou do 3,2 m a šířkou do 3,3 m;
  • rám křídla a zárubeň jsou lakovány práškovou barvou nebo volitelně polep imitace dřeva nebo barvami DECOR;
  • možnost použít soupravy skel o síle od 13,5 mm do 58,5 mm.

MB-59 HS

Jedno z nejmodernějších řešení v oblasti otvorových výplní. Zvedací a posuvné dveře systému MB-59 HS mohou s úspěchem nahradit tradiční balkónové dveře. Tyto dveře přinášejí velké množství konstrukčních možností a vytvářejí nevšední designový prvek jak v interiéru, tak v rámci celé fasády.

MB - Slide

Systém zajišťující základní tepelnou izolaci. Je určen ke zhotovování posuvných dveří a oken, které je možné zabudovat do zděných konstrukcí, hliníkových fasád nebo vitrínových konstrukcí realizovaných z prvků systému MB-59.

MB-23P Systém posuvných oken bez termického můstku

MB-23P je hliníkový systém určený pro zasklívání lodžií a otevřených balkónů, chrání je před větrem, deštěm a nadměrným hlukem.

Moderní systémy 

Pohodlí ve vašem domě.

Dopřejte si to nejlepší

Spojte se s nejlepšími.

Zdvižně-posuvné dveře nabízí skvělé oddělení obývacího prostoru od exteriéru. Velkoformátová křídla (až 3,2×3,3 m)zaručí přirozené osvětlení, optické zvětšení místnosti a především krásný výhled do zahrady a okolí. Nejnovější řešení společnosti ALUPROF je tzv. otevřený roh. Toto sofistikované řešení umožňuje, aby se křídla v nároží (90°) dala odsunout od sebe a dala tak vzniknout otevřenému prostoru a volnému průchodu ven z místnosti.

Zvolením optimální stavební hloubky profilů s přídavnými izolanty jsme dosáhli výborné tepelné izolace (Ud od 0,84W/m2K*). Díky tomu šetříte své náklady na energie.

Kolejnice zarovnaná s podlahou zabezpečuje bezbariérový přístup. Pro větší komfort lze systém vybavit např. motorickým pohonem (2-kolejnicová varianta), sítěmi proti hmyzu či prvky zvyšující bezpečnost proti vloupání (třída RC2).

* Ud pro dveře MB-77HS HI s rozměry 3,0 x 2,9 m, se sklem s Ug 0,5 W/(m2K)Domluvte si bezplatnou konzultaci

Požádejte o cenovou nabídku

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.