de

SPOJUJEME ELEGANCI A FUNKČNOST

OKNA   ALUPROF

MB-104 Passive

Systém splňuje všechny požadavky na okna a dveře používané v případě pasivních staveb, což potvrzují certifikáty Institutu pasivních domů PHI Darmstadt. Tento systém se používá k provádění vnějších stavebních prvků.


MB-60/60HI

Ideální na výrobu oken, dveří, předsíní, skříní a různých typů prostorových konstrukcí. Systém využívá profilovanou tepelnou rozpěrku z polyamidu vyztuženého skleněným vláknem. 


MB-86

Systém MB-86 je systém doporučený pro energeticky úsporné stavby. Vytváří velké konstrukční možnosti. Je robustní, odolný a je vynikající tepelný a akustický izolátor. Jeho použití umožní vyrobit dveře s výškou až 3 metry.


MB-45

Systém určený především pro výrobu vnitřních stavebních prvků - okna, pokladní boxy, předsíně, skříňky, dveře, příčky. Systém MB-45 může být využit ve vnějším prostředí, ale pouze pro prvky, které nevyžadují tepelné izolační vlastnosti.

MB-70/70 HI

Estetická a odolná okna. Systém MB-70 umožňuje vytvořit bezpečné a teplé zasklení. Dostupný ve verzi se zvýšenou tepelnou izolací (verze HI). Na základě systému vznikla také řada alternativních řešení, která vytvářejí ještě větší možnosti jeho využití.


MB-SR50N

Efektní sloupově-příčkové fasádní stěny ze systému MB-SR50N představují prvek, který v městském prostoru rozhodně vynikne. Tyto fasády jsou oceňovány s ohledem na svůj vzhled a moderní design, ale také z důvodu užitných parametrů.

MB-79N OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM S TEPELNOU IZOLACÍ

  • Uf > 0,83W/(m2K)Tepelná propustnost profilů

Systém MB-79N je nejmodernější a nejúspornější výrobek v nabídce okenních a dveřních systémů ALUPROF. Je to nástupce velmi oblíbeného a široce používaného ve stavebnictví systému MB-70, který byl zaveden s myšlenkou na splnění zvýšených požadavků na tepelnou propustnost. Používá se pro širokou škálu konstrukcí, včetně pevných, otvíravých, sklopných, sklopných posuvných oken, jednokřídlých a dvoukřídlých venkovních dveří a také pro řešení vitrín se dveřmi.

Výrobek bude dostupný od ledna 2021. r.

Domluvte si bezplatnou konzultaci

Požádejte o cenovou nabídku

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.