de

              SKVĚLÉ TECHNOLOGIE              SKVĚLÝ DESIGN

VRATA PRO VÁŠ DŮM

TO NEJLEPŠÍ PRO VÁŠ DŮM

NEJPRVE NAŠE ČESKÁ SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA

VRATA ČESKÉ VÝROBY S DODÁNÍM DO 3 - 5 DNŮ.

VŠE SKLADEM

RYCHLÍ SERVIS.


DÁLE MÁME TAKÉ V NAŠÍ NABÍDCE

 NÁŠ ŠPIČKOVÝ EVROPSKÝ PARTNER

VYSKOUŠEJTE TY NEJNOVĚJŠÍ TRENDY A TECHNOLOGIE

ZDE MŮŽETE MRKNOUT I NA LETÁKY ON-LINE

SEGMENTOVÁ VRATA UniTherm

Vrata UniTherm splňují přísné normy pro odolnost proti působení větru, pronikání vody a propustnosti vzduchu. Součinitel těchto parametrů vliv nejen na prodloužení doby používání vrat, ale také na zachování jejich estetického vzhledu po dlouhá léta.


Renovační řešení

Naše řešení pro rekonstrukce umožňují montáž segmentových vrat do otvoru garáže bez ohledu na podmínky zástavby. Dokonce i v případě, kdy v objektu zcela chybí překlad nebo prostor po stranách. Díky nim garáž zvyšuje své užitné vlastnosti a získává na vzhledu. UniPro RenoSystem je odpovědí na potřeby stavebnictví při rekonstrukcích.KŘÍDLOVÉ BRÁNY

Moderní přístup k tradičním řešením. Křídlová vrata představují nejúspornější uzavření garáže. Zárukou nízké ceny a bezchybné činnosti je použití jednoduchých a osvědčených řešení.


SEGMENTOVÁ VRATA PRIME

Představ si garážová vrata nové generace. Vrata, která nejsou transformací dosavadních řešení, ale tvůrčím výsledkem hledání rovnováhy mezi moderní technikou, kvalitou, bezpečností a designem. Taková jsou vrata PRIME.SEGMENTOVÁ VRATA UniPro

Segmentová vrata UniPro představují nejkomfortnější řešení pro garáž. Jsou to teplá vrata určená především pro vytápěné garáže.
ROLOVACÍ VRATA

Všechna roletová vrata jsou vybavena standardně pohonem.
Roleta vrat se navíjí na navíjecí hřídel, ukrytou ve skříni, díky tomu je možné ušetřit prostor pod stropem.VÝKLOPNÁ VRATA

Sklápěcí vrata jsou jedny z nejpopulárnějších vrat na trhu. Jejich jednoduchá konstrukce a jednoduchá a osvědčená mechanická řešení zaručují bezporuchovou činnost vrat.

OBJEV DOKONALOST

Představ si garážová vrata nové generace. Vrata, která nejsou transformací dosavadních řešení, ale tvůrčím výsledkem hledání rovnováhy mezi moderní technikou, kvalitou, bezpečností a designem.

Taková jsou vrata PRIME. Inovativní, propracovaná v každém detailu, odrážejí vaše potřeby ještě než je pojmenujete. Jsou to plně vybavená a kompletní automatická vrata, díky kterým máte každý den při sáhnutí na ovladač jistotu, že jste si vybrali to nejlepší.Panel INNOVO 60mm

Průřez panelu společně s mezipanelovou clonou, upevňovanou na vnitřní straně pláště vrat.

  1. Pružná clona mezi panely
  2. Hliníkový profil upevňující pružné clony
  3. Pět vrstev plechu v místě upevnění závěsů
  4. Těsnění mezi panely
  5. Skrytý závěs
  6. Polyuretanová pěna

Originální panel INNOVO
SKUTEČNOST

Při navrhování unikátního řešení PRIME jsme sáhli až na základ konstrukce segmentových vrat. Cílem bylo dosáhnout co nejlepší parametry izolování, získat neobvyklý estetický dojem uvnitř garáže a zajistit výjimečné bezpečí při užívání vrat.

Takto vznikl v celosvětovém měřítku unikátní panel INNOVO. Jeho uzavřená konstrukce, 5-vrstvé ohnutí plechu v místě upevnění závěsů, zajišťují pevnou konstrukci a výplň teplou pěnou o síle 60 mm a speciální systémy těsnění a clon se projevují ve skvělých parametrech tepelné izolace vrat.

Tímto způsobem navržená konstrukce panelu umožnila postavit perfektní plášť a učinit tak ze vrat PRIME technologický a inovativní průlom.

Dokonalost V KAŽDÉM DETAILU

PRIME je design orientovaný na elegantní a nadčasovou jednoduchost, narušující konvence o čistě funkčním účelu garážových vrat. Při jejím navrhování jsme kladli důraz na každý detail, protože o dokonalosti rozhodují detaily.

Nové TRENDY V DESIGNU

PRIME je univerzální stylistika, která poskytuje pocit pohodlí, vysoké hodnoty a moderního luxusu. Tímto způsobem PRIME určuje novou filozofii designu ve své kategorii.

Projekt PRIME obsahuje nejdůležitější vlastnosti, které je možné definovat jako svého druhu minimalismus - úspornost linií a syntéza formy, které odrážejí estetický přístup, charakteristický pro moderní architektonické myšlení.

Podoba PRIME se zdánlivě stává pozadím. Ideálně navržená zevnitř překvapují moderním řešením konstrukce a bohatým výběrem ozdobných prvků zakrývajících pohyblivé díly vrat. Každý detail je bezchybně propracován a potvrzuje tak spojitost myšlenek návrhářů a představuje absolutní esenci designu.

Ikona BEZPEČNOSTI

PRIME porušuje stereotypy v oblasti zabezpečení. Je to nejen vize vrat s vysokou estetickou hodnotou, ale také odraz starosti o bezpečí

V PRIME k bezpečnosti přistupujeme celkově - využili jsme technologie k ochraně, ale především k prevenci nebezpečí. Početné, moderní bezpečnostní systémy prvků konstrukce a mechanických částí pomáhají chránit všechny uživatele a činí tak váš dům bezpečnějším.

Společně s ideálně integrovaným pohonem se PRIME stává technologickým předvojem, který v každém detailu ukazuje, že kvalita a bezpečnost jsou něm navzájem neporušitelně spojeny.


Nová definice BEZPEČNOSTI

Jednotlivé systémy, které se skládají na bezpečná vrata, na sobě navzájem závisí a spolupracují současně s některými díly konstrukce. Například pevné kryty vodicích kolejniček, pohyblivé kryty válečků, integrovaný kryt hřídele a pružin, postranní kryty hřídele a pružin a pružné, vnitřní clony spojovacích míst mezi panely.

Revoluce TEPLA

Tepelná izolace odlišuje PRIME, kvalifikuje je mezi výrobky doporučované pro energeticky úsporné a dokonce i pasivní objekty. Je odpovědí na potřebu maximalizace energetických úspor a co největší omezení tepelných ztrát v budově.

Pro dosažení takových vlastností vrat bylo nutné dosáhnout co nejnižší koeficient tepelného průniku. PRIME plně využívá tepelně izolační vlastnosti panelu INNOVO a použité systémy těsnění, eliminující ztráty tepla na neuralgických místech pláště vrat.

Korunní argumenty

ÚČINNÉ TEPELNÉ IZOLACE

Ukazatel U panelu INNOVO má hodnotu 0,33 W/m2K což ovlivňuje tepelnou izolaci celých garážových vrat. Nový panel, dvojité horní a dolní těsnění pláště vrat a mezipanelové clony nám dovolily dosáhnout skvělý koeficient tepelného průniku