en

SPOJUJEME FUNKČNOST A ELEGANCI

VCHODOVÉ DVEŘE Aluprof

VENKOVNÍ HLINÍKOVÉ DVEŘE DECO

Hliníkové dveře DECO s vsazovaným panelem

Tři varianty provedení:

  • DECO PLUS,

  • DECO BASIC,
  • DECO LIGHT.

Křídlo dveří je postaveno na základě hliníkových profilů různé tloušťky, což poskytuje možnost volby řešení, přizpůsobeného individuálním potřebám obytné stavby.

VENKOVNÍ HLINÍKOVÉ DVEŘE CREO

Hliníkové dveře CREO s oboustranným nasazovacím panelem.
Celý povrch křídla dveří, jak zvenčí tak i zevnitř, pokrývají hliníkové plechy nejvyšší kvality. Povrch křídla je slícován s povrchem zárubně a vytváří oboustranně spojitou, elegantní plochu.

Díky speciální výplni křídla a hliníkovým profilům vysoké kvality je koeficient tepelného průniku Ud dveří CREO od 0,8 W/m2K (pro referenční dveře s rozměry 1400 x 2500 mm s plným panelem).

Kolekce AluLine

Spojení populárních vzorů s trvanlivostí, kterou se vyznačuje hliník. Zákazník si může vybrat nejen vzor, ale i tloušťku, barvu a druh výplně panelu. Kolekce AluLine poskytuje téměř neomezené možnosti. Navíc si zákazník může vytvořit vlastní, neopakovatelný projekt dveří a tím dodat svému domu jedinečný vzhled.


VCHODOVÉ DVEŘE

Nový vstup pro vaše bydlení - dle Vašeho přání.

Vchodové dveře již dávno nejsou "jen" ochranou domova před chladem, deštěm, hlukem či "nezvanými hosty". Mohou být také estetickým a originálním prvkem Vašeho domu. Takovou možnost přináší ALUPROF v podobě tzv. panelových (překryvných) dveří.

Panelové dveře jsou osazeny okrasným panelem, který překrývá křídlo dveří buď zvnějšku nebo z obou stran a díky tomu vzniká čistá, jednolitá plocha. Okrasné panely (viz níže) jsou dostupné v mnoha designových variantách (např. s ornamenty, frézováním, skly atd.) a v bohaté paletě barev a struktur včetně dřevodekorů. Získáte tak originální dveře, které dodají vašemu domu charakter a reprezentativní vzhled.

Panelové dveře jsou dostupné v systému MB-86, který nabízí vynikající tepelnou izolaci a je vhodný i pro nízkoenergetické domy. Dveře dosahují špičkových hodnot Ud od 0,61 W/m2K (ve verzi AERO).

Při výběru dveří stojí za to věnovat pozornost i jejich vodotěsnosti. Panelové dveře ALUPROF mají vysoký stupeň vodotěsnosti 6A a zaručují tak dokonalou ochranu před průnikem vody v případě nepříznivého počasí nebo přívalových dešťů.

Vysoká pevnost profilů umožňuje konstrukce velkých rozměrů a hmotností (křídlo až 1,2×2,4 metru a až 140 kg!) a také konstrukcí odolných proti vloupání (bezpečnostní třída RC3*). Stavební hloubka rámu i křídla činí 77 mm.

Do dveří doporučujeme instalaci vícebodového automatického zámku. Dveře můžete zamykat dálkovým ovladačem, čtečkou nebo snímačem otisků prstů.

* Pouze klasická varianta se sklem. Není dostupné v panelových dveřích.

Mohlo by vás zajímat:

  • Skryté nebo válečkové panty
  • Designová madla
  • Odolnost proti vloupání
  • Door control systemDomluvte si bezplatnou konzultaci

Požádejte o cenovou nabídku

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.